non

 

Zaoszczędzisz pieniądze na Twoich rachunkach za prąd.

Korzystając z energii geotermalnej i odwrotnych parametrów, zimą mamy do czynienia z niskimi temperaturami i suchym powietrzem, powietrze zostaje ogrzane i dowilżone.  Latem kiedy mamy wysoką temperaturę i wilgotne powietrze dochodzi do schłodzenia i osuszenia powietrza.

Potrzeba dogrzania budynku zmniejsza się zimą, a więc zmniejszają się koszty eksploatacji. Latem uzyskujesz chłodne powietrze a więc redukujesz potrzebę używania klimatyzatorów. Średnio w stosunku do innych paliw koszty eksploatacji są niższe o 50%.

Zyskasz czas dzięki bezobsługowej pracy GWC i braku konieczności dokonywania przeglądów.

 

Poprawisz swoje zdrowie.

System Salutaire GWC posiada samoczyszczące (neutralizujące) właściwości , dzięki czemu cała instalacja nawiewno-wywiewna zachowuje swoje parametry i pozwala na długie funkcjonowanie bez kosztownych i kłopotliwych czyszczeń.

Jeżeli przez cały rok masz symptomy alergiczne dzięki systemowi Salutaire uzyskasz powietrze wolne od alergenów, wzbogacone w makro, mikro oraz ultramikroelementy w postaci jonowej.

System Salutaire GWC nie emituje szkodliwych spalin i substancji, jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska.

Pleśń, grzyby i bakterie wywołują infekcje, przewlekłe bóle głowy, stany zapalne zatok, nieżyt nosa wszystko to objawia się w postaci osłabienia koncentracji, bezsenności a czasami nadmiernej senności.

Co ciekawe pleśń wywołuje zaburzenia w wydzielaniu hormonów stąd u niektórych osób powoduje niepłodność.  

System Salutaire GWC redukuje 98% bakterii i 99% grzybów na dodatek są to wartości mierzone nie tylko przed wymiennikiem i za wymiennikiem ale są mierzone w pomieszczeniach do których bezpośrednio zostaje nawiewane powietrze. Wszystko to zawdzięczamy dzięki najwyższej klasie złóż minerałów skalnych.

non
non

 

Poczujesz się komfortowo.

Świeże powietrze, optymalna temperatura i wilgotność tym samym, podczas upałów możesz cieszyć się przyjemnym, rześkim i suchym powietrzem w domu, zaś w trakcie sezonów chłodniejszych – cieplejszym, z adekwatnym nawilżeniem.

Przy upałach i temperaturze 28 - 30C na zewnątrz, gruntowy wymiennik ciepła zapewni nawiew powietrza do budynku o temperaturze 21 - 24C.

Przy niskich temperaturach -20C na zewnątrz powietrze wprowadzone do rekuperatorza może uzyskać temperaturę -5C  po dodatkowej wymianie w rekuperatorze wartość powietrza wewnątrz może wynieść 18C.